Mfg Part Number: BCM-MK2-URG-MID-16-RAIDER-M13 Manufacturer: Bravo Company Usa
For sale is a new in box BCM MK2 Upper in 5.56 NATO. This upper features a 16" barrel, threaded 1/2X28, 1 in 7" twist, A2 style flash hider, bolt carrier group, mid length gas system, and RAIDER M13 handguard. Make this awesome upper yours today!
PRIMARY DESCRIPTION
BCM-MK2-URG-MID-16-RAIDER-M13
SPECIFICATIONS
  • Condition :
    New
  • Barcode / UPC :
    BCM-MK2-URG-MID-16-R
  • On-sale :
    No
0 reviews for NIB BCM MK2 Upper 16" barrel Raider M13 rail 5.56